ÖVRIGT / Diverse / Smyckesskrin 4388265
*
nr 438 8265
Smyckesskrin
Sent 1800-tal, Nyrokoko
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 november 2006
kl 16:54:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 22:35:38
1
800 kr
13/11 10:30:58
2
900 kr
13/11 11:40:51
3
1.300 kr
13/11 11:45:34
4
1.200 kr
13/11 11:45:54
4
1.500 kr
13/11 11:46:08
4
1.500 kr
13/11 15:54:18
5
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nyrokoko sekelskifte sent 1800-tal smyckesskrin
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:10
-
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:08
-
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09
-
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:28
*
Smyckesskrin
nr 438 8265
Smyckesskrin
Sent 1800-tal, Nyrokoko
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 november 2006 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 22:35:38 | 1 | 800 kr |
13/11 10:30:58 | 2 | 900 kr |
13/11 11:40:51 | 3 | 1.300 kr |
13/11 11:45:34 | 4 | 1.200 kr |
13/11 11:45:54 | 4 | 1.500 kr |
13/11 11:46:08 | 4 | 1.500 kr |
13/11 15:54:18 | 5 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nyrokoko sekelskifte sent 1800-tal smyckesskrin
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:10 -
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:08 -
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09 -
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:28